27. 03. 2023 — Kulatý stůl hudebkářů
Kulatý stůl s Mgr. Martinem Mužíkem

27. března 2023, od 9.00 do 13.00 hodin

2. ZŠ Bezručova 94/19, Říčany (hudebna)

Vážení kolegové,

chtěl bych vás pozvat na náš již pravidelný „Kulatý stůl hudebkářů“. Minule nás dvě z vás seznámily se skvělými hudebními aktivitami. Chtěl bych vás proto i na naše příští setkání vyzvat: Co vám v hodinách funguje, sem s tím!!! Navrhuji proto opět toto: Kdo by byl ochotný s námi sdílet své nápady, tak ať mi napíše na mail martin.muzik@2zs.ricany.cz do 20. 3. 2023 toto:

 

1. O jakou aktivitu se jedná.

2. Co k ní ode mě potřebuje (vybavení, prostor, nějaké naše děti….).

3. Kolik času na demonstraci potřebuje.

 

Pokud bude dost ochotných pedagogů a tím pádem dostatek náplně, nechám se inspirovat a nebudu se zapojovat vůbec. Dám jen k dispozici opět naše děti a prostor.

Ti z vás, kteří nic demonstrovat nechtějí, určitě přijďte také!!!! Není to podmínkou účasti, nikdo vás do ničeho nutit nebude. Pro vás mám také nabídku (samozřejmě i pro ostatní), která opět není podmínkou účasti (stejně jako minule): Může se stát, že zájemců o sdílení nápadů nebude tolik. Potom se do programu zapojím také a nabízím, že když mi do 17. 3. 2023 zašlete skladbu, kterou byste rádi s dětmi v hodinách provedli, když to bude reálné, nabídl bych ke sdílení svou verzi zpracování pro účely hodiny Hv. Pokud mi návrhů přijde více, vyberu jeden. Návrhy skladeb prosím zasílejte jako link na nějakou nahrávku na výše zmíněný mail.

Vezměte si s sebou prosím opět teplé ponožky, do hudebny se zouváme a možná tam bude stále chladněji.

ZAREGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE